Oyuncuların En Çok Korktuğu Silah

Evet oyuncularımı buraya toplayalım, sizlere korkmanız gereken büyük silahı göstereceğim. Bir dakika neredeydi  bu, ha işte buldum burada.

 

anne terliği

Şu silahın güzelliğini bir baksanıza, ne güzelde duruyor. 🙂

Neyse arkadaşlar konumuza başlayalım, bu yazımda sizlere oyuncuların oyun oynamadan önce yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim. Okuldan, işten ya da başka bir yerden eve geldiniz, “anne ben geldim” dediniz ve doğru odanıza gidip oyun oynamaya başladınız. Evet işte hata burada,  önce bi gidin kadına “anne nasılsın,  evde eksik varmı” diye sorun biliyorsunuz ki babanız evde yokken evin erkeği sizsiniz. Yeri gelince babanızın yaptığı görevleri de yapmak zorundasınız.

Neyse bunları yapmadan direk odanıza gittiniz ve oyuna başladınız. Hmmm, atıyorum cs:go ya da lol oynuyorsunuz, dereceli maçtasınız ve maçı yarıda bırakamazsınız, anneniz içerden size seslendi ve “oğlum yemek hazır hadi git ekmek al gel” dedi, işte burada her oyuncunun cevabı aynıdır, “tamam anneeee” diye bir cevap gelir. Bir süre sonra bu döngü haline dönüşür anne aynı soruyu sorar oyuncu aynı cevabı verir. Yaklaşık bi 15dk sonra odaya sessizce biri girer, elinde terlik vardır ve üstünüze doğru yürümeye başlar, işte o an üstünüze doğru ayı yürüse o kadar korkmazsınız. Çünkü annenin elinde terlik vardır bilin ki bir yerleriniz yanacak(off o acı varya). Eğer anneniz fazla sinirlenmediyse en fazla bilgisayarın fişini çekecektir. Bu esnada annenize ters tepki göstermeyin terliği eline aldığı gibi fırlatır.

Anlayacağınız üzere önce gerçek hayattaki sorumluluklarınızı alınız, sonra sanal hayatta ne yaparsanız yapın. İster oyun oynayın ister film izleyin size kalmış. Kendinizi fazla kaptırıp asosyal olmayın bir süre sonra duygusal depresyona girersiniz. Oyunlar size bağımlılık yapar, fakat düzenli şekilde oynarsanız ne başkasınız üzmüş olursunuz ne de kendinize zarar vermiş olursunuz.

Anlatacaklarım bu kadar, merak ettiklerinizi yorumda ya da info@cihandanaci.com adresine mesaj atarak belirtebilirsiniz. Kendinize iyi bakın, Esenle kalın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir